МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

В Малополовецькому запускають 3G+ від LifeCell

6GeIDGGjDyA

На території села продовжується встановлення антени з підсилювачами зв’язку та 3G+ від компанії LifeCell.

 

Офіційний коментар прес-служби оператора lifecell:

 

Оператор мобільного зв’язку lifecell продовжує активно розгортати мережу третього покоління по всій території країни.

 

У 2015 році оператор першим запустив сучасну мережу третього покоління і уже третій рік поспіль продовжує дарувати українцям послуги зв’язку на швидкості 3G+.

 

На сьогоднішній день lifecellє лідером за географією 3Gпокриття, надаючи можливість скористатися високошвидкісним мобільним інтернетом у більш, ніж 5 000 містах та населених пунктах України.

 

Нещодавно на мапі 3Gпокриття компанії з’явився ще один населений пункт на Київщині – село Малополовецьке у Фастівському районі.


Оператор встановив базову станцію на території селища, щоб забезпечити комфорт і якість спілкування для жителів та гостей мальовничого населеного пункту з радыусом покриття 8-10 кілометрів.

 xLV P2qyDs8

Усі роботи виконані відповідно до технічних вимог та законодавства України і відповідають нормам, встановленим санітарно-епідеміологічною службою України (деталі про основні норми та показники мобільного зв’язку можна дізнатися з офіційного інформаційного бюлетеня Міністерства охорони здоров’я України http://www.kr-admin.gov.ua/Recourse/Ua/20121201.pdf).

 

Мережа 3G+ покриття оператора lifecellсьогодні доступна для понад 25 мільйонів українців у різних куточках України і є найшвидшою серед українських мобільних операторів, що підтверджено результатами незалежного рейтингу speed-тестів у мобільному додатку Speedtestвід компанії Oookla.

фото - Гусєв Олександр

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK