МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

У Малополовецькому НВК запрацює група короткотривалого перебування дітей

sadik mp 2017 3

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

 

Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність – таке завдання районної влади.

 

22 листопада жителі села Малополовецьке чекали з особливим нетерпінням. Саме сьогодні відбулося справжнє свято для дітвори та їх батьків – відкриття групу короткотривалого перебування дітей при Малополовецькому НВК ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок.   

sadik mp 2017 3

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали:  заступник голови Фастівської РДА Юрій Волков, заступник голови районної ради Володимир Куценко, начальник відділу освіти РДА Олена Рудаківська, Малополовецький сільський голова Людмила Рибитва-Івоненко, депутат районної ради, директор СТОВ «Відродження» Лариса Майсак,  директора СТОВ «Перемога» Микола Малієнко.

 

Як відомо кожне свято не обходиться без подарунків. З великим задоволенням їх вручили для педагогічного колективу керівники районної влади та місцевих господарств.

sadik mp 2017 3

Тепер, завдяки створенню групи короткотривалого перебування маленькі малополовчани віком від трьох до шести років отримали можливість здобувати дошкільну освіту, а батьки реалізувати право на працю.

 

І головне, у перспективі – повноцінне відкриття дитячого садка.

 

джерело - www.fastiv-region.gov.ua

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK