МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

Свято улюбленої гри

У 1986 році футбольна ­команда села Малополо­вецьке була чемпіоном ра­йону. Саме погляд у минуле послужив приводом для організації спортивного ­свята. Ідея провести футбольну зустріч за участі ­команд ветеранів та молоді з’явилася в Анатолія Рибитви – гравця команди того ­періоду, а сьогодні – дирек­тора Будинку культури, ­громадського інструктора зі спорту, та його вихованця Жори Балеяна.

zurba 34 18

Ветеранів футболу і основний склад сільської команди перед грою  привітали Малополовецький сільський голова Людмила Рибитва-­Івоненко, директор СТОВ “Відродження”, ­заслужений працівник сільського господарства України, депутат районної ради Лариса Майсак, яка подарувала команді футбольний м’яч, та ­голова федерації футболу Фастівського району Віктор Христинко.

 

Сам матч проходив у напруженій безком­промісній боротьбі. Ветерани побудували гру від оборони, розуміючи, що встигати за молодими буде дуже важко. В обороні роль лідера взяв на себе досвідчений Валерій Чарупа, який допо­магав своїм колегам Олександру Дубовику, Віктору Чарупі, Роману Варченку стримувати атаки суперників. У центрі надійно грали Анатолій Рибитва, Сергій Могиленко, Павло Чарупа. Зліва за м’яч вправно боролися Григорій Майсак і його син Вадим. Попереду чимало прикрощів юним футболістам завдавали Іван Григораш, ­Михайло Максюк та Олександр Зозуля. Під час ­атаки вони заробили ­пенальті. До грізної позначки підійшов Андрій ­Смишляк, пробив, але м’яч вручив у перекладину.

 

Ветерани футболу довели, що і зараз вони – вправні гравці. Молодим спортсменам хоч і вда­лося їх перемогти, але з мінімальною перевагою – 3:2. У молодих добре зіграли Олександр Кушнір, ­Антон Стефанов, Віктор Зубенко, Віталій Красунь, Дмитро­ Дакал. Чітко обслужила матч суддівська бригада на чолі з Георгієм Землянським.

 

За вагомий особистий внесок у розвиток футболу на Фастівщині колишньому капітану команди Івану Вдовенку і молодому футболісту Віктору ­Зубенку за підтримки депутата обласної ради Олександра Волинця оформлено передплату на газету “Перемога”.

 

Ця гра викликала неабиякий інтерес серед ­шану­-вальників футболу: їх чимало прийшло повболівати за свої команди.

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK