МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

«Спільні справи єднають» - Газета Перемога

Газета Перемога1Газета Перемога2

СПІЛЬНІ СПРАВИ ЄДНАЮТЬ

Те, що разом ми - сила, до­вели мешканці Малополовецького, які цього року об'єднали­ся навколо доброї справи. Всією громадою вони взялися за відновлення старовинної «Широкої криниці» в центрі села. Ще навесні сільський голова Людмила Рибитва-Івоненко разом із активістом Олександром Гусєвим у соціальних мережах і по селу кинули клич із проханням долучитися до акції з облаштування цієї па­м'ятки історії. Кошти на прид­бання необхідних матеріалів збирали всією громадою, а ос­новні роботи з облаштування території навколо криниці проводили на толоках, куди запрошували всіх охочих.

 

Та й після того, як громада Малополовецького подару­вала нове життя Широкій криниці, яка вважається сер­цем цього села, активісти не зупинилися і оголосили про новий збір коштів на будів­ництво каплички, яку вста­новлять неподалік криниці. Перший благодійний внесок у цю добру справу було зроб­лено на День села, а згодом до тих семи тисяч гривень додалося ще більше десяти.

 

Малополовчани останнім часом активно демонструють свою згуртованість, і резуль­татів їхньої спільної праці важ­ко не помітити. Восени вони облаштовували клумби у центрі села, висаджували дере­ва та кущі біля Широкої криниці, взялися за опорядження сільського стадіону. І, зрозуміло, зупинятися не збираються...

 

Наразі благодійність і волонтерство у нашому суспільстві сприймаються неоднозначно. Українцям заклали в голову, що про свої добрі вчинки потрібно мовчати, бо говорити про власну щедрість чи доброту - це "піаритися". Такі погляди потрібно руйнувати, адже люди, які займаються благодійністю чи волонтерством, справді роблять хорошу і часто життєво необхідну справу їхня громадянська позиція повинна стати прикладом, а вони самі заслуговують на шану і вдячність.

Олена ОЛІЙНИК

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK