МАЛОПОЛОВЕЦЬКЕ

З любов’ю до рідного краю

vkon fb tg

 

Про нас пишуть. Газета «Перемога» стаття «Намисто добрих справ»

medambuk 2018 3

2018-ий рік, з яким ми попрощалися, залишив свій слід у житті кожної людини, в історії країни і рідного краю.

 

Для когось він видався дуже непростим, а тому й залишив по собі неприємні спогади, а дехто подякує йому за приємні зустрічі, радісні події і щасливі миті. Як би там не було, але серед тих 365-ти днів були похмурі і сонячні, сповнені сумними датами і святами, поразками і перемогами, втратами і надбаннями. А ще – добрими справами. Про людей і цілі колективи, які відчувають потребу допомагати й підтримувати інших і об’єднують навколо своєї мети сотні ­небайдужих, “Перемога” розповідала наприкінці року, що минув. І саме з підбірки добрих справ, за якими стоять благодійники, волонтери, небайдужі люди і цілі громади Фастівщини, ми розпочинаємо рік новий, який, сподіва­ємося, стане роком втілення світлих мрій, здійснення всіх благородних задумів і реалізації нових проектів.

 

Не зупинятися…

Коли кажуть, що всі українські села занепадають, що з них масово тікає молодь, бо не бачить свого майбутнього тут, на рідній землі, – не вірте. Є такі села і селища, які, розвиваючись, стають справді привабливими для життя. І найчастіше це – за­слу­га самих мешканців, які, об’єднавшись навколо добрих справ, доводять, що громада – це велика сила. У прагненні якіснішого життя вони долуча­ються до спільних толок, допомагають своєю працею і коштами втіленню добрих задумів і проектів, а потім – тішаться позитивними результатами.

 

Таке село є й на Фастівщині. Постійні читачі “Перемоги” вже дізналися про те, як за останні роки розквітло Малополовецьке. Його мешканці взя­лися робити затишнішим свій  спільний дім, і, треба сказати, роблять це досить успішно!

 

Нещодавно тут завершено ще одну добру ­справу, до якої долучилися влада, громада і сільгоспвиробники, які працюють на території ­Малополовецької сільської ради. Вони зробили все для того, щоб перекрити дах медамбулаторії, який вже давно протікав. За словами сільського голови Людмили Рибитви-Івоненко, будівлі, де колись була школа, а зараз розташовується амбулаторія, давно перевалило за сто. Питання її перекриття вже давно визначалося першочер­говим, і навіть уже було виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення таких робіт. ­Кошти на це ще у 2014 році виділив директор СТОВ “Перемога” Микола Малієнко.

 

Минав час, а необхідних для ремонту покрівлі 235-ти тисяч гривень не знайшлося ні в районному, ні в сільському бюджетах. Згодом кошторис застарів, а тому в 2016-му за рахунок сільського бюджету було зроблено експертизу ПКД. І лише після кількох років наполегливої праці депутата райради, директора СТОВ “Відродження” Лариси Майсак справа ­зрушилася з місця. Сільський голова  розповіла: завдяки­ голові рай­держадміністрації Василю Кравченку і голові райради Геннадію ­Сиваненку  депутати районної ради підтримали пропозицію ­виділити 174 тисячі 800 гривень на ремонт даху малополовецької амбулаторії. А оскільки цих грошей було недостатньо для проведення всіх необхідних робіт, ще 50 тисяч гривень виділено із сільського бюджету.

 

Ось так, спільними зусиллями, вдалося назбирати необхідну суму. Та, як розповіла Людмила Рибитва-Івоненко, і за ці кошти більшість підрядників відмовлялися братися за роботу: мовляв, і кошторис застарілий, і експертний звіт… “Ми, не полишаючи надії, ­шукали фахівців, тим більше, що часу на осво­єння коштів лишалося не так багато. І нам доля ­посміхнулася! – каже сільський голова. –  Зна­йшли підрядника, який, обстеживши об’єкт,­ ­пообіцяв виконати роботу за два тижні. І ми ­ризикнули… Хвилювалися всі: і Лариса Майсак, яка годувала хлопців смачними обідами і до­фі­нансовувала облаштування трьох фронтонів на приміщенні, і я, бо ж потрібно було ­тримати все під контролем, і головний лікар Фастів­ського центру первинної медико-санітарної ­допомоги Лариса Криворучко, яка ­безпосередньо відповідала за цей об’єкт”.

 

Бригада молодих і завзятих майстрів із білоцерківського ТОВ “Держ-Буд” відремонтувала дах медамбулаторії замість обіцяних двох тижнів менш як за п’ять днів.

 

Побачити результати спільних зусиль районної та місцевої влад і підприємців минулої середи до Малополовецького приїхала делегація із Фастова, а також всі, хто долучився до проведення цих робіт.

 

Голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко, голова районної ради Геннадій Сиваненко, депутат районної ради Лариса Майсак, лікар амбулаторії сімейної практики Євгеній Ве­риго, керівник ТОВ “Держ-Буд” Андрій ­Цибулько, сільський голова Людмила Рибитва-Івоненко та ­жителі села офіційно провели прийом капітального ремонту даху амбулаторії.

 

Лунали слова подяки всім, хто долучився до цієї доброї справи, всі бажали малополовчанам здійснення нових задумів і проектів у наступному році. Як розповіла “Перемозі” Людмила Рибитва-Івоненко, зупинятися на цьому вони не будуть, адже ремонту потребує й саме приміщення амбулаторії. Лариса Майсак уже пообіцяла про­фінансувати заміну вхідних дверей, а на ­проведення внутрішніх ремонтних робіт шукатимуть кошти в місцевому бюджеті.

 

джерело - peremoga-fastiv.com.ua

НОВИНИ

Археологічні розкопки

ARH

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА

FK SUB

Метричні книги

5375365

FACEBOOK